Chalupa Maruška Vám nabízí útulné zázemí pro 15 osob ve 4 neprůchozích pokojích. Zároveň jsou pro Vás připraveny 2 postýlky pro Vaše nejmenší, které je možno umístit do jakéhokoliv pokoje. Dva z našich pokojů jsou třílůžkové, jeden čtyřlůžkový a jeden pětilůžkový. Každý z pokojů je malinko jiný, ovšem hezky se Vám bude usínat ve všech. Naleznete v nich dostatek úložného prostoru pro Vaše věci. V jednom z pokojů jsou umístěna i krásná krbová kamna pro vytvoření pohodové atmosféry, která navíc slouží jako další zdroj tepla v chalupě.

V nadstandardně vybavené kuchyni naleznete základní spotřebiče jako elektrická trouba, plynový vařič, velká lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, kávovar na kapsle Dolce Gusto a dostatek nádobí a dalšího kuchyňského načiní. Jako bonus (abyste mohli co nejvíce času věnovat odpočinku, výletům a dětem) je Vám k dispozici myčka, pračka a sušička. Součástí kuchyně je taktéž prostorná spíž, ve které naleznete houbičky na nádobí, jar, utěrky, sáčky do koše, tablety do myčky, cukr, sůl, koření a úklidové prostředky.

Moderní koupelna obsahuje dvě samostatná WC, sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a dále je k dispozici vyhřívaný žebřík, fén, úložný prostor a pro nejmenší dětská vanička, stupátko a 2 redukce na WC. 

Ve vstupní chodbě je dostatek místa pro Vaše boty a bundy.

Společenskou místnost zdobí dva masivní dřevěné stoly s lavicemi a židlemi a také jídelní židlička pro děti. Součástí společenské místnosti je lednice, vinotéka na 24 lahví vína, elektrická trouba a plynový sporák, mikrovlnka, rychlovarná konvice, velká televize a spoustu her pro všechny věkové kategorie. Pro malé děti je tu připraven stoleček se židlemi a pastelkami, plyšáci, vláčkodráha, autíčka a spoustu dalších hraček a her, které Vaše děti určitě zabaví.