Chalupu obklopuje opravdu velká, kompletně oplocená zahrada, kde je spousta vyžití pro děti. Máme tu pro Vás připravený vyhřívaný bazén, ohniště, stylový kamenný gril a posezení pod zastřešenou pergolou. Děti určitě zabaví velká trampolína, domeček se skluzavkou, houpačky, pískoviště, hrazdy a malá lezecká stěna. A Vy si tím pádem budete moci v klidu vypít kávu nebo něco ostřejšího.

Jestliže si chcete užít pravý horský relax a zároveň udělat něco pro svoje zdraví a duši, nabízíme Vám za příplatek k dispozici náš nový wellness domeček s finskou saunou, ochlazovací kádí a vířivou vanou (SPA) s masážními tryskami pro 5 osob.

Pokud budete mít zájem, rádi Vám zapůjčíme velký kotlík k přípravě něčeho dobrého.

Kousíček za chalupou teče horská říčka Merta, kde se v létě můžete ochladit a v zimě otužovat stejně jako my.

K dispozici Vám také bude uzamykatelná plechová kóje pro kola, kočárky nebo v zimě lyže a dále dřevník, kde je uloženo dřevo pro opékání špekáčků, dřevěné uhlí na grilování a nářadí pro chalupářský život.

V celém objektu i na zahradě je bezplatné připojení k WIFI a dostatek elektrických zásuvek. Parkování je přímo u chalupy pro 5 vozidel. Vytápění chalupy je zajištěno automatickým kotlem na peletky.